Verplicht voor veel wedstrijdzeilers, nuttig voor iedere avontuurlijke watersporters
Prijs
€ 365,00
Uniek: erkend door zowel het Watersportverbond als door de Royal Yachting Association.
Meerdere opties: ééndaagse refresher, tweedaagse OPST en Sea Survival
Beschikbaarheid:
Er zijn plaatsen vrij
Volledig geldig voor World Sailing: erkend door zowel het Watersportverbond als door de Britse Royal Yachting Association. Hierdoor ontvang je meerdere certificaten.
Al onze opties op een rij:
- Offshore Safety training (OPST)
Tweedaagse cursus in het gebruik van reddingsmiddelen zoals brandbestrijding, oefeningen in een zwembad, en de voorbereiding op slecht weer.
Verplicht voor veel zeilwedstrijden en CWO kajuitzeilinstructeurs. Vijf jaar geldig.
(aankomend instructeurs kunnen deze cursus vaak met korting volgen, behalve in het voorjaar) - OPST Refresher
In één dag kun je een maximaal 2 jaar verlopen OPST certificaat met vijf jaar verlengen. - Sea Survival
Eéndaagse RYA gecertificeerde cursus. Nodig voor Commercial Endorsements. Uniek: bij AquaPlanning is deze cursus onderdeel van de OPST cursus. Als je die volgt ontvang je dus óók een Sea Survival certificaat.
Powered by Phoca Cart